INTENCJE MSZALNE 11 – 17 Października 2021

PONIEDZIAŁEK – 11 Października

6.00

† Annę Szwed – od sąs. z ul. Kolejowej

6.30

† Zygmunta Ciepielskiego – od rodziny Jabłońskich

7.00

† Mariana Kowalczyka – pog.

7.00

† Stanisławę Jaroszek – od chrześniaka Janusza z żoną

7.00

† Genowefę Pierzchała – pog.

18.00

† Wiesławę Trybuła – od wnuczki Ani i wnuka Bartka z rodzinami

18.00

† Jerzego Ziarkowskiego – od kolegów z pracy

WTOREK – 12 Października

6.00

† Andrzeja Lewińskiego – od żony

6.30

† Zygmunta Ciepielskiego – pog.

7.00

Jacka Siczka – pog.

7.00

† Leokadię Płatkowską – od męża Mariana

7.00

† Mariana Traczyka – od sąsiadów

18.00

† Ireneusza Skrzypowskiego – od sąs. z ul. Kolejowej

18.00

† Zofię Michalską – od sąs. z bloku Orzeszkowa 10

 ŚRODA – 13 Października

6.00

† Iwonę Wach – pog.

6.30

† Krystynę Leszkiewicz – od Eli i Mirka Piotrowskich

7.00

† Mariana Kowalczyka – pog.

7.00

† Genowefę Pierzchała – pog.

7.00

† Kazimierę Rojek – od sąs. z ul. Parkowej 7  

18.00

† Edwarda Kowalczyka

18.00

† Marię Grzywacz

 CZWARTEK – 14 Października

6.00

† Annę Szwed – od sąs. z ul. Kolejowej

6.30

† Jana Lepa – pog.

7.00

† Janinę Rogalską w 20 r. ś.,

7.00

† Zygmunta Ciepielskiego – pog.

7.00

† Krystynę Leszkiewicz – od chrześnicy Magdaleny                    z rodziną

18.00

† Juliannę, Piotra, Pawła Faszczewskich, zmarłych Faszczewskich

18.00

† Stanisława Białka, zmarłych Białków

 PIĄTEK – 15 Października

6.00

† Barbarę Heromińską – pog.

6.30

† Zygmunta Ciepielskiego – pog.

6.30

† Jadwigę Jeżewską – od koleżanek i kolegów z PH

7.00

† Stanisławę Jaroszek – od Karoliny Wiraszki z mężem

7.00

† Jana Modelewskiego – od właścicieli i pracownicy „Pod Różami”

7.00

† Genowefę Pierzchała – pog.

18.00

Za dzieci utracone

18.00

Int. dziękczynno – bagalna w 52 r. urodzin Roberta

 16.00 – ślub: Joanna Kowalska – Adam Sierka  SOBOTA – 16 Października

6.00

† Annę Szwed – od sąs. z ul. Kolejowej

6.30

† Zygmunta Ciepielskiego – pog.

7.00

† Stanisławę, Rudolfa, Mariana, Elżbietę, Stefana, Stanisława Kremerów, zmarłych Kocząbów

7.00

† Mariana Kowalczyka – pog.

7.00

† Jacka Siczka – pog.

18.00

† Mariannę Mańczak – od wnuczków: Joanny   i Pawła z rodzinami

18.00

† Mariana Miękusa, Antoniego i Stanisławę, Zofię i Kazimierza Miękusów – od siostry

 

XXIX Niedziela zwykła 17.10.o21

 

GODZ.

 

INTENCJA

 

 

 

8.00

 

† Jadwigę Sosnowską (imieninowa)

 

 

† Barbarę Miękus – od brata z rodziną

 

 

 

 

10.00

 

† Jana Ptaszka w 3 r. ś.,

 

 

O Boże błog. dla Agnieszki i Macieja Lipińskich            w 12 r. ślubu i Michała w 11 r.  urodzin

 

 

 

 

11.30

 

W int. Stowarzyszenia Niepełnosprawnych

 

 

O zdrowie, opiekę M. B. i Boże błog. dla Jadwigi Mróz w 70 r. urodzin – od dzieci i wnuków

 

 

18.00

 

† Mariana i Annę Pawłowskich – od córek                        z rodzinami  

 

INTENCJE MSZALNE 18 – 24 Października 2021      

 

Poniedziałek – 18 Października

6.00

† Zbigniewa Kowalskiego – od sąs. z bloku Różana 8

6.30

† Iwonę Wach – pog.

6.30

† Jana Lepa – pog.

7.00

† Beatę Krauze w 12 r. ś., Jana Grabowskiego, Tadeusza Grudnia

7.00

† Genowefę Pierzchała – pog.

7.00

† Zygmunta Ciepielskiego – pog.

18.00

† Jerzego Sułka, Krystynę, Wiesława, Józefa Wańków, Mariannę, Antoniego Kacperczyków, Antoniego Kacperczyka

18.00

† Marka Chmielewskiego – od sąs. z bl. Sportowa 1

Wtorek – 19 Października

6.00

† Leokadię Płatkowską – pog.

6.30

† Jerzego Komorka – od Anny i Tadeusza Trzmielew-skich

7.00

† Zygmunta Ciepielskiego – pog.

7.00

† Anitę Szybilską w 1 r. ś.,

7.00

† Krystynę Leszkiewicz – od Iwony z rodziną

18.00

† Barbarę Słowińską

18.00

† Marka Chmielewskiego – od brata z rodziną

 Środa – 20 Października

6.00

† Jerzego Komorka – pog.

6.30

† Krystynę Leśkiewicz – pog.

7.00

† Bronisławę i Józefa Pyrków, Józefa i Józefę Rydz, Józefę i Wawrzyńca Pyrków

7.00

† Barbarę Heromińską – od Izabelli i Henryka Wiśniewskich

7.00

† Zbigniewa Kowalskiego – pog.

18.00

† Małgorzatę Magdzik – od szwagra Janusza                    z rodziną

18.00

† Kazimierę Gregorczyk – od córki Bożeny                      z rodziną

Czwartek – 21 Października

6.00

Int. dziękczynno – błagalna dla Anny i Mariana w 32 r. ślubu i dla syna Michała

6.30

† Irminę Zapała i Henryka Zapała, Ignacego                                  i Wiktorię, Józefa i Marię

7.00

† Genowefę Gasidło – pog.

7.00

† Zygmunta Ciepielskiego – pog.

7.00

† Krystynę Leśkiewicz – pog.

18.00

† Andrzeja Adamca – od brata Józefa

18.00

† Mariana Kowalczyka – od pracowników piekarni i sklepu

Piątek – 22 Października

6.00

† Mariana Kurowskiego, Rozalię i Józefa Słyk, zmarłych Kurowskich i Słyków

6.30

† Jadwigę Jezierską – pog.

7.00

† Jana Modelewskiego – od mamy Janiny

7.00

† Iwonę Wach – pog.

7.00

O Boże błog. dla Macieja

18.00

† Andrzeja Lewińskiego – od matki i siostry Elżbiety z rodziną

18.00

† Mariana Dąbrowskiego – od żony i dzieci                    z wnukami

Sobota – 23 Października

6.00

† Zbigniewa Kowalskiego – pog.

6.30

† Barbarę Heromińską – pog.

7.00

† Mariana Sałka – od żony i dzieci

7.00

† Krystynę Leszkiewicz – od sąs. z bl. Orzeszkowej 10

7.00

† Stanisława Sałka, Teresę i Kazimierza Iwanowskich, Halinę Wojtaszewską – od wnuczki Aleksandry z mężem

18.00

† Mariana Pawłowskiego – od wnuczki Joanny                            z Mateuszem

18.00

† Mariana Miękusa – od żony

 

XXX Niedziela zwykła, 24.10

 

GODZ.

 

INTENCJA

 

 

 

 

8.00

 † Teresę Szyjkę w 33 r. ś., Edwarda Szyjka w 21             r. ś., i zmarłych z rodzin Szyjków, Kieleckich, Gniwków i Matyszkiewiczów

† Henryka Wójtowicza, Joannę, Stefana Wachów, Krystynę, Tadeusza Piwowarczyków, zmarłych              z rodziny Kupisów, Władysława Świątko, Romana i Stefana Kupisów

10.00

 † Rafała i Krystynę Kowalczyk  

 † Helenę i Józefa Zwolskich

11.30

 W 15 r. urodzin Bożenki, 42 r. urodzin Aleksandry     i 46 r. urodzin Iwony

 W 11 r. urodzin Oskara z prośbą o Boże błog.

 W 45 r. ślubu Marii i Macieja Kucharskich – od córek z rodzinami

 18.00

 † Jacka Siczka – od synów i córki

 

 

INTENCJE MSZALNE 25 – 31 Października 2021

PONIEDZIAŁEK – 25 Października

6.00

† Helenę Klusek – pog.

6.30

† Krystynę Leśkiewicz – pog.

7.00

Za zmarłych rodziców – Stefanię i Mariana Kossakowskich

7.00

† Mariana Sałka – od pracowników Esselte – wydział LAF

7.00

† Jana Lepa – pog.

18.00

Od Grupy Modlitewnej

18.00

† Andrzeja Lewińskiego – od kolegów                            i koleżanek z pracy

WTOREK – 26 Października

6.00

† Wacława i Jerzego Batorów

6.30

O Boże błog. dla Macieja

7.00

† Mariana Traczyka – od żony z dziećmi                         i wnukami

7.00

† Jerzego Komorka – pog.

7.00

† Zbigniewa Kowalskiego – od Małgorzaty                      z rodziną

18.00

† Andrzeja Adamca – od Bogumiły z rodziną

18.00

† Janinę Molenda – od córek Bożeny i Krystyny 

 ŚRODA – 27 Października

6.00

† Jadwigę Jeżewską – od sąs. z bloku Kozienicka 22, kl. 3

6.30

† Stanisława i Krystynę Jończy – pog.

7.00

† Mariana Sałka – od pracowników Esselte – wydział LAF

7.00

† Barbarę Heromińską – pog.

7.00

† Jana Lepa – pog.

18.00

Od Apostolatu Maryjnego

18.00

Int. dziękczynna w 85 r. urodzin Janiny

 CZWARTEK – 28 Października

6.00

† Krystynę Leśkiewicz – pog.

6.30

† Grażynę Mikos w 1 r. ś.,

7.00

† Tadeusza, Władysława, Juliannę Kowalczyk, Władysława, Bronisławę i Władysławę Gogacz

7.00

† Tadeusza Ulewińskiego – od żony i dzieci

7.00

† Natalię, Władysława Lackowicz i Sylwię Szotek

18.00

† Tadeusza Golę – od żony, dzieci i wnucząt

18.00

† Mariana Dębowskiego – od rodziny Kowalskich

 PIĄTEK – 29 Października

6.00

O Boże błog. dla Macieja

6.30

† Tadeusza Wójtowiczów, Genowefy Wójtowicz, Bogdana, Kazimierza i Barbary Wójtowicz,                      ks. Stanisława Wójtowicza, ks. prof. Henryka Wójtowicza, rodziców Stanisława i Józefę Wójtowicz

7.00

† Leokadię Płatkowską – od córki Anny                         z rodziną

7.00

† Macieja Sałka – od pracowników Esselte – wydział LAF

7.00

18.00

† Kazimierę Gregorczyk – od koleżanek córki Bożeny

18.00

† Andrzeja Lewińskiego – od byłych kolegów     i koleżanek z pracy

SOBOTA – 30 Października

6.00

† Iwonę Wach – pog.

6.30

† Wandę i Adama Mąkosów

7.00

† Zdzisława i zmarłych Pytlaków

7.00

† Andrzeja Lewińskiego – od rodziny Pierzchałów

7.00

† Annę i Tadeusza Szwed – od rodziny Sułków

 18.00

† Małgorzatę Magdzik – od wychowanek z rocznika 1992 – 1998

18.00

† Kazimierę Rojek – od sąs. z bloku Parkowa 7

XXXI Niedziela zwykła. 31.X.021

 

GODZ.

 

INTENCJA

 

 

 

8.00

 † Helenę i Henryka Kowalskich, zmarłych Kowalskich i Dąbrowskich 

 O Boże błog. i potrzebne dary dla Krystyny  i Roberta Kotowskich w 40 r. ślubu – od syna  z rodziną

 

 

 

10.00

 † Andrzeja Kamińskiego – od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Szkoły Specjalnej

 † Władysławę i Łukasza Maciejczyk – od rodziny

 † Jana Modelewskiego – od siostry Renaty  z rodziną

  

11.30

 O Boże błog. i dary Ducha Świętego dla Oliwii Kuźmińskiej w 18 r. urodzin

 W int. Konrada w 8 r. urodzin

 O Boże błog. w 80 r. urodzin Ireny i w 61 r. ślubu Ireny i Zbigniewa Fryczów

 

18.00

 † Pawła Króla, Lucynę i Władysława Królów, Franciszka i Franciszkę Mosionków, Zofię  i Andrzeja Królów, zmarłych Jastrzębskich

 

INTENCJE MSZALNE 1 – 7 Listopada 2021

PONIEDZIAŁEK – 1 Listopada (Uroczystość Wszystkich Świętych)

8.00

† Krystynę Iskra

8.00

† Tadeusza Młynarczyka i zmarłych z rodzin Młynarczyków, Gregielów i Kowalczyków

10.00

† Stanisława Giemzę, zmarłych Giemzów

10.00

† Leokadię i Władysława Hrostek

11.30

† Andrzeja Adamca – od Anny z mężem  i dziećmi

18.00

W int. ks. Dominika Chmielewskiego –  od Wojowników Maryi z Pionek

WTOREK – 2 Listopada (Dzień zaduszny)

6.00

Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

6.30

† Zenona Szewczyka

6.30

† Mariana Sałka – od chrześniaka Krzysztofa               z rodziną i bratowej Ireny z dziećmi

7.00

† Władysławę, Franciszka Mokrzyckich

7.00

† Stanisława Dusińskiego, Natalię, Stefana Wierzbickich, Mariannę, Stanisława Dusińskich

7.00

W int. ks. Dominika Chmielewskiego – od Wojowników Maryi

10.00

† Zdzisława Pachockiego w 20 r. ś.,

18.00

† Stanisławę Białas

18.00

† Jana Słowika i zmarłych z rodzin Słowików       i Szewczyków

ŚRODA – 3 Listopada

6.00

† Jana, Władysławę, Rozalię, Feliksa Majów, Andrzeja Krupę

6.30

† Jana Modelewskiego – pog.

7.00

† Annę Iwańską, zmarłych Gołofitów       i Świeżewskich

7.00

† Tadeusza Iskrę w 1 r. ś., - od rodziny

7.00

W int. ks. Dominika Chmielewskiego –                          od Wojowników Maryi

18.00

† Dariusza Pietrasika w 2 r. ś., Genowefę i Józefa Pietrasików

18.00

† Kazimierę Pająk – od rodziny

 CZWARTEK – 4 Listopada

6.00

O Boże błog. dla Macieja

6.30

† Genowefę Gasidło – pog.

7.00

† Karolinę i Kazimierza Lisów, zmarłych Lisów        i Polskich

7.00

† Annę Szwed – od córki z rodziną

7.00

† Zbigniewa Kowalskiego – od Benka Fijałkowskiego z rodziną

18.00

W int. ks. Dominika Chmielewskiego –                       od Wojowników Maryi  

18.00

† Kazimierę Gregorczyk – od syna Jacka     z rodziną

 PIĄTEK – 5 Listopada (I piątek)

6.00

† Jana Modelewskiego – pog.

6.00

† Kazimierza Wiadernego – od siostry Janiny  

7.00

† Jana Sowińskiego w 1 r. ś.,

7.00

W int. ks. Dominika Chmielewskiego –                                 od Wojowników Maryi

7.00

† Sławomira Kasicę (im.)

18.00

† Barbarę Maj

18.00

† Zygmunta, Stanisławę, Bolesława Dudzińskich, Rozalię, Antoniego Pachlerskich

SOBOTA – 6 Listopada (I sobota)

6.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

6.30

† Leokadię Płatkowską – pog.

6.30

† Jana Lepy – pog.  

7.00

W int. ks. Dominika Chmielewskiego – od Wojowników Maryi

7.00

† Mariana Sałka – od strażaków-emerytów z Pionek

7.00

† Kazimierza Wiraszkę – od sąs. z bloku Parkowa 7

18.00

† Stanisławę i Piotra Kwaśnik

18.00

† Barbarę Heromińską – od rodziny Sułków

 

XXXII Niedziela zwykła. 7.11.21

 

GODZ.

 

INTENCJA

 

 

 

 

8.00

 

† Krzysztofa Jarockiego w 1 r. ś.,  

 

† Stefana Karasia 

 

† Małgorzatę Markowską – od męża  

 

 

 

10.00

 

Int. dziękczynna w 62 r. urodzin Marka  

 

W int. ks. Dominika Chmielewskiego – od Wojowników Maryi  

 

 

 

11.30

 

 

W int. Wiktorii i Weroniki w 18 r. urodzin – od rodziców  i brata

 

 

O Boże błog. dla Macieja  

 

18.00

 

† Teresę, Tadeusza Sobeckich, Weronikę Sokół

  

INTENCJE MSZALNE 8 – 14 Listopada  2021

PONIEDZIAŁEK – 8 Listopada

6.00

† Helenę Klusek

6.30

† Annę Szwed – od znajomej

6.30

† Jana Lepę – od mieszkańców bloku Parkowa 8

7.00

† Mariana Traczyka – od Marii Traczyk z rodziną

7.00

† Kazimierę Rojek – od Anny Pyrzyk, Marii   i Aleksandry

18.00

† Andrzeja Weredę

18.00

W int. ks. Dominika Chmielewskiego –                        od Wojowników Maryi

WTOREK – 9 Listopada

6.00

† Zbigniewa Kowalskiego – pog.

6.30

† Jerzego i Stanisława Mazurek, zmarłych                     z rodziny Mazurków

6.30

† Bronisławę i Romana Topór

7.00

† Jana Modelewskiego – pog.

7.00

† Annę Szwed – od Danuty Skiba

18.00

† Kazimierza Zarzyckiego, Krystynę, Tadeusza, Ryszarda Pyrków

18.00

W int. ks. Dominika Chmielewskiego –                           od Wojowników Maryi  

 ŚRODA – 10 Listopada

6.00

† Mariana Traczyka – pog.

6.30

† Jadwigę Jezierską – pog.

6.30

† Annę Szwed – od społeczności VII L.O.                  im. K. Baczyńskiego

7.00

† Kazimierza Wiadernego – od żony

7.00

O Boże błog. dla Macieja

18.00

† Aleksandra Szcześniaka w r. ś.,

18.00

† Ewę Michalską w 2 r. ś.,

 CZWARTEK – 11 Listopada (Dzień Niepodległości)

6.00

† Jana Lepa – od rodziny Sołtysów

6.30

† Zbigniewa Kowalskiego – pog.

7.00

† Jana Modelewskiego – pog.

10.00

Za Ojczyznę

10.00

Int. dziękczynno – błagalna w dniu imienin   ks. Marcina  i pana Organisty

18.00

† Wandę, Mariana Pietrzyków

18.00

† Zofię i Bolesława Rogalów

 PIĄTEK – 12 Listopada

6.00

† Bogdana Baryłkę – od sąs. z bloku Różana 8

6.30

† Romana Rojka – od szwagra Józefa z rodziną

7.00

† Stanisławę i Mariannę Muszyńskich

7.00

† Janusza Malca w 2 r. ś., - od żony

7.00

† Annę Szwed – od społeczności VII L. O.  im. K. Baczyńskiego

18.00

† Stanisława Duszę w 4 r. ś.,

18.00

† Marię w 24 r. ś., Mieczysława, Zenona Iskrów, Juliannę, Mariana, Bogdana Mazurów, Janinę Grzywacz

SOBOTA – 13 Listopada

6.00

† Mariana Traczyka – pog.

6.30

† Jadwigę Jezierską – pog.

6.30

† Bogdana Baryłkę – pog.

7.00

† Jana Modelewskiego – pog.

7.00

† Romana Rojka – od rodziny Kwaśników

7.00

† Pawła Fijołka w 28 r. ś.,

18.00

† Krystynę Leszkiewicz – od sąs. z bloku Orzeszkowej 10

 

XXXIII Niedziela zwykła, 14.11.21

 

GODZ.

 

INTENCJA

 

 

 

 

 

8.00

 

† Henryka Śmietankę w 6 r. ś., zmarłych Śmietanków, Hołuniów, Kobiałków  

 

† Katarzynę, Józefa, Stanisława Wróblów, Henryka Kulę  

 

† Stanisława Jaszewskiego, zmarłych Jaszewskich    i Perlińskich

 

 

 

10.00

 

† Jana Pawłowskiego, Cecylię i Jana Pawłowskich, zmarłych Rębisiów  

 

† Franciszkę, Kazimierza, Janusza Dąbrowskich          i zmarłych z rodziny Dąbrowskich  

 

 

11.30

 

 

W 5 r. urodzin Ani i w 15 r. urodzin Gabrysi 

 

W18 r. urodzin Wiktorii i w 10 r. urodzin Pawła

 

18.00

 

Do Miłosierdzia Bożego