XXV Niedziela zwykła, 23. IX. 2018 r.

 

1. Przed nami ostatni tydzień września. We czwartek msza wieczorna będzie w int. Apostolatu Maryjnego, poczym spotkanie uczestników Apostolatu na plebanii.

 

2. W sobotę o godz. 10.oo w sali pod plebanią rozpoczęcie kursu przedmałżeńskiego obejmującego 10 nauk przedślubnych.

 

3. Dziś na mszy św. o godz. 11.3o - poświęcenie Różańców dla klasy trzeciej. Sąsiednia parafia, Jedlnia, zaprasza na odpust różańcowy. Główna Msza św. w niedzielę 7 października z procesją różańcową o godz. 12.oo w Jedlni.

 

4. Od 1 października rozpoczną się nabożeństwa różańcowe odprawiane o godz. 17.oo. Dzieci będą zbierać za obecność na Różańcu kolorowe wklejki. Czytanki różańcowe dotyczyć będą Świętych, jacy żyli w Polsce w czasie ostatnich 100 lat od odzyskania niepodległości.

 

5. W sobotę, 6 października autobus do Wys. Koła na diecezjalne spotkanie Kół Żywego Różańca wyjedzie z parkingu przy ul. Fabrycznej o godz. 9.oo. Można się jeszcze zapisywać na wyjazd do Wys. Koła w zakrystii bądź w kancelarii. Koszt wyjazdu - 15 zł.

                                                                                                                     

6. Przed kościołem okazja by kupić gazety religijne. W Małym Gościu różaniec na przegub dłoni potrzebny na październik.

 

7. Zbliżają się imieniny naszego ks. Rafała Pawlińskiego, który 5 lat pracuje w naszej Parafii, a dał się poznać Parafianom jako opiekun Domowego Kościoła i Stowarzyszenia Niepełnosprawnych. W sobotę Msza św. imieninowa w jego intencji o godz. 18.oo.