XXV Niedziela zwykła, 24. IX. 2017 r.

 

1. Przed nami ostatni tydzień września. Jutro wieczorem msza św. w int. grupy modlitewnej. We wtorek msza św. o uzdrowienie chorych o godz. 19.oo. W środę msza wieczorna będzie w int. Apostolatu Maryjnego, poczym spotkanie uczestników Apostolatu na plebanii.

 

2. W środę, czwartek i piątek na terenie dawnego PRONITU będzie wydawanie darów Unii Europejskiej osobom posiadającym skierowanie z MOPS-u w godzinach od 9.oo do 14.oo. Skierowanie jest ważne do czerwca przyszłego roku.

 

3. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 11.3o - poświęcenie Różańców dla klas trzecich. Tymczasem sąsiednia parafia, Jedlnia, zaprasza na odpust różańcowy. Główna Msza św. w najbliższą niedzielę z procesją różańcową o godz. 12.oo w Jedlni.

 

4. Od przyszłej niedzieli rozpoczną się nabożeństwa różańcowe odprawiane o godz. 17.oo. Dzieci będą zbierać za obecność na Różańcu kolorowe wklejki. Za udział w Nabożeństwie Różańcowym jest przewidziany odpust zupełny dla tych, którzy przyjmą tego dnia Komunię św. i pomodlą się w intencjach Papieża.

 

5. W sobotę, 7 października autobus do Wys. Koła na diecezjalne spotkanie Kół Żywego Różańca wyjedzie z parkingu przy ul. Fabrycznej o godz. 9.oo. Można się jeszcze zapisywać na wyjazd do Wys. Koła w zakrystii bądź w kancelarii. Koszt wyjazdu - 15 zł.

                                                                                                 

6. W przyszłą niedzielę o godz. 19.oo spotkanie Akcji Katolickiej na plebanii.

 

7. Przed kościołem okazja by kupić gazety religijne, oraz kalendarz na przyszły rok w cenie 5 zł.

 

8. Serdeczne życzenia imieninowe składamy już dziś naszemu ks. Rafałowi Pawlińskiemu, który 4 lata pracuje w naszej Parafii, a dał się poznać Parafianom jako opiekun Domowego Kościoła i Stowarzyszenia Niepełnosprawnych. W piątek Msza św. imieninowa w jego intencji o godz. 18.oo.