Ogłoszenia parafialne – XXIX Niedziela Zwykła, 17.10.2021

           

   W miesiącu październiku, zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W każdą niedzielę  na godz. 17.15, natomiast od poniedziałku do soboty
 bezpośrednio po Mszy św., tj. ok. godz. 18.30

 

            W kancelarii Parafialnej można zamawiać intencje na rok kalendarzowy 2022. Prosimy, by nie odkładać na późniejszy termin intencji, ponieważ kurczą się możliwości. Przyjmujemy także intencje do modlitwy za zmarłych w tradycji Kościoła nazywane wypominkami. Modlitwa za zmarłych  to nasz duchowy obowiązek. Wypominki będziemy przyjmować jednorazowe, półroczne oraz całoroczne. Dusze w jednorazowych wypominkach będą polecane w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych podczas codziennej modlitwy różańcowej o godz.18.30. Rozpoczniemy 2 listopada szczególną modlitwą za zmarłych którzy z naszej wspólnoty parafialnej odeszli w ostatnim roku od listopada 2020r. Przywołamy ich z imienia i nazwiska. Na ten wieczór pełen wzruszającej i modlitwy zapraszamy osierocone rodziny ze świecami już na Mszę św. wieczorną na godz. 18.00.   


    W Uroczystość Wszystkich Świętych w świątyni Msze św. będą celebrowane wg porządku niedzielnego. Będą celebrowane także Msze Św. na cmentarzach pionkowskich, tj: na starym o godz. 12.00 a na nowym o godz. 14.00. Pół godziny przed Mszą można przynieść wypominki które zostaną odczytane przed Mszą św.      
2 listopada porządek Mszy św. jak w dni powszednie z dodatkową Mszą o godz.10.00.            

            Bardzo dziękuję za złożone indywidualnie ofiary na potrzeby kościoła, w tym tygodniu rodziny złożyły łącznie kwotę 300zł.
Pieniądze zostaną dołożone do zakupu nowego nagłośnienia którego montaż już się rozpoczął. Potrzeba kilku dni byśmy usłyszeli się na nowo. W dniu wczorajszym zostały kontrolnie przejrzane systemy napędowe dzwonów oraz wymieniona kolejna partia żarówek w kinkietach. Za pomoc dziękuję ministrantom naszej parafii.  

            Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, są również do nabycia kalendarze diecezji radomskiej w cenie 10 zł.

 

Strona główna